DeLonghi ESAM 2600

Barva
černé
Ukazatel množství vody

• , zakoupeno v Expert.cz

• Rychlý, bezproblémový provoz.

Kávovar jsme koupili na základě zkušenosti známých a vřele ho doporučujeme dál.

Barva
černé
Ukazatel množství vody

Kávovar DeLonghi ESAM 2600

Kávovar DeLonghi ESAM 2600 využívá CRF - technologii, která zaručuje, že výsledkem přípravy je vždy perfektní espresso s čerstvým aroma a optimální teplotou. Stačí pouze stisknout tlačítko a kávovar kávu namele, upěchuje, spaří, vydá do připraveného šálku (nejlépe předehřátého) a následně odstraní použitou kávu do vyjímatelného zásobníku na odpad. Přístroj je nenáročný na údržbu i obsluhu (nádržka na vodu i odkapávací miska je vyjímatelná a snadno se čistí). Možnost volby přípravy jednoho nebo dvou šálků současně (také možnost nastavení dle velikosti šálku)

Aroma System - pro lepší chuť kávy

Lze použít i mletou kávu

Cappuccino System - pro napěnění mléka, vyrábí bohatou pěnu

Tryska s nastavitelným proudem páry

Automatické vypnutí kávovaru

Automatické espresso s tlakem 15 bar

Zabudovaný mlýnek na zrnkovou kávu s keramickými mlecími kameny

Nový tichý převod pod mlecími kameny

Nastavitelná hrubost mletí

Nastavitelné množství kávy (od malé po velkou)

Nastavitelná síla kávy (od extra silné po extra lehkou)

Výškově nastavitelný adaptér na dva šálky

Oddělitelná vařící jednotka

Vyhřívaná odkládací plocha na šálky

Jednoduchá manipulace i údržba

Hmotnost 10 kg

• Splňujeme moje očekávání
    • Byl mi doporučen rodinou
    • žádné jsem nenašel

Jsem "kafař" a kávovar splnil všechny moje očekávání. Koupi nelituji.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Rychlý, bezproblémový provoz.

Kávovar jsme koupili na základě zkušenosti známých a vřele ho doporučujeme dál.

• automatický, takže stačí jen zmáčknout tlačítko a vložit hrneček.

velká spokojenost, výborná káva

• jednoduchá obsluha
    • krátká životnost
    • hlučnější mlýnek než dražší modely
    • příliš členitá odpadní nádobky - horší čištění

První oprava byl porouchaný mlýnek asi po 2 měsících. Pak vše bez problému, ale kávovar vydržel jen 3 a půl roku běžného provozu, což znamená pravidelně 2 - 3 kávy denně z toho jedno kapučíno. I přes veškerou péči a pravidelné odvápnění se odporoučelo topné těleso, oprava za 3500,-Kč. Doporučuji koupit s prodlouženou zárukou, nebo používat více aby, oprava vyšla ještě během záruky.

• Při každém zapnutí i vypnutí se sám propláchne.
    • Osvědčená spařovací jednotka stejná jako u nejdražších modelů.
    • Dobře nastavitelný mlýnek.
    • Možnost použití mleté kávy.
    • Pomalejší nahřívání páry se zbytečný "protočením spařovací jednotky".
    • Nutnost vypuštění páry a horké vody při přechodu zpět k vaření kávy.

Výborná varianta dražších produktů stejné značky. Je zde stejná spařovací jednotka jako u dražších a vyšších modelů. Mlýnek jsem trochu přeseřídil (posunul o pár zubů uvnitř) a kávovar teď vaří opravdu dobrou kávu. Jediné co bych vytknul je pomalejší ohřev páry a vypouštění, ale to je dáno levnějším strojem bez zvláštního ohřevu páry. Jsem s ním velmi spokojen. Před ním jsem měl Krups EA 8050 a tento kávovar dělá o hodně lepší kávu i díky lepšímu mlýnku. Poměr cena výkon je dobrý.