Jura E8 Moonlight Silver

Plně automatický kávovar se sofistikovaným designem vykouzlí působivou škálu specialit, a to jediným stisknutím tlačítka. Díky zabudovaným programům je maximální hygiena zaručena...
29 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z kavovary-obchod.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 322 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 159 recenzíDalší informace

Plně automatický kávovar se snadným ovládáním, širokým výběrem specialit a sofistikovaným designem. Ať se jedná o funkci One-Touch Cappuccino s jedním dotykem pro oblíbené speciality, jako je latte macchiato, flat white a cappuccino, nebo proces pulzní extrakce (P.E.P.), který optimalizuje dobu extrakce a zaručuje nejvyšší úroveň aroma pro krátké speciality z kávy – vykouzlí tento model působivou škálu specialit jediným stisknutím tlačítka. S tlačítky na přední části a TFT displejem je ovládání neuvěřitelně jednoduché. Programy čištění a nová, vyměnitelná výpust na mléko zaručují maximální hygienu. CLARIS Smart poskytuje vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť. Použití filtru nebylo nikdy jednodušší, protože Inteligentní vodní systém (I.W.S.) automaticky rozpozná přítomnost filtru.

Barva
Počet druhů nápojů
Retro

• Tichý, luxusní káva, snadné ovládání a čištění za mě TOP produkt

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
    Přejeme krásné vánoční svátky.

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• + Kvalitní kávovar, široká nabídka káv, čeština ...
    • Máme ho 4 dny a zatím pracuje dle očekávání. Doporučuji.

Kvalitní kávovar. Vybírali jsme dle hodnocení D testu. Pracuje dle očekávání skvěle. Široká nabídka káv. Jednoduché ovládání, vše v češtině. Hadička na mléko součástí. Jednoduché nastavení hrubosti mletí. Množství (síla) kávy lze uložit do paměti. Vyzkoušeli jsme všechny kávy z nabídky. Po 4 dnech provozu zatím super.

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• Velmi kvalitní výrobek.

Barva
stříbrné
Odjímatelný zásobník vody
Ukazatel množství vody
Vestavné
Počet druhů nápojů
Retro

Nová tryska na jemnou mléčnou pěnu G2

Výrobou z materiálů té nejvyšší kvality a jako vzor pro optimální haptiku a optiku se prezentuje nová tryska připravující jemnou mléčnou pěnu. Byla vyrobena pro přípravu kávových specialit s mléčnou pěnou a vykouzlí cappuccino i další speciality v té nejvyšší kvalitě.
Nová tryska na jemnou mléčnou pěnu G2

Větší výběr specialit

Nejúspěšnější kávovar od značky JURA byl dále zdokonalován. Celkem dvanáct různých specialit připravíte s modelem E8 jediným stisknutím tlačítka. Novým přírůstkem do nabídky nápojů je espresso macchiato, espresso doppio, káva speciál a horká voda pro zelený čaj, vše připravované jediným stisknutím tlačítka.
Větší výběr specialit

Krásnější než kdy předtím

Nádržka na vodu v designu jemného vlnkování boční strany zdůrazňuje jasný designový jazyk. Kovová rukojeť nádržky přináší vysokou hodnotu díky na dotek příjemnému povrchu. Na novém, chromovaném podstavci šálků výborně vyniknou dokonale připravené kávové speciality. Potěšení pro oko.
Krásnější než kdy předtím

P.E.P. pro espresso vynikající kvality jako od baristy

Hned několik špičkových novinek umožňuje přípravu klasických i nových specialit v nepřekonatelné kvalitě: mlýnek AromaG3 pomele kávová zrna dvojnásobnou rychlostí, a přesto zachová lahodné aroma kávových zrn. Impulzní extrakční proces (P.E.P.) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit – ristretto a espresso se díky němu rozzáří celým ohňostrojem chutí.
P.E.P. pro espresso vynikající kvality jako od baristy

Kávovar JURA E8 - revoluční OneTouch kávovar od Jury!

Seznam hlavních předností modelu:

- impulzní extrakční proces P.E.P.
- vysoká výpust na mléčné speciality (sklenice více jak 15 cm)
- velká nádobka na odpad, vodu (1,9L) i kávu (280g)
- velký barevný displej v češtině
- CLARIS Smart filtr (není třeba odvápňovat, hlídá pomocí čipu skutečné opotřebení filtru)
- OneTouch ovládání - vše jedním stiskem (i mléčné speciality)
- Aroma mlýnek G3

- velká 16g spařovací jednotka pro silné espresso / ristretto

- součástí kávovaru je SMART Connect pro ovládání a nastavování kávovaru pomocí aplikace J.O.E.

Součástí balení je i nádoba na čištění mléčných cest. Speciálně navržená dvoukomorová nádoba maximálně usnadňuje proces čištění, stačí naplnit, připojit a spustit čistící program. Čištění mléčných cest trvá 2 minuty a na barevným displeji je návod který vás čištěním provádí krok po kroku. Nádobu lze umývat v myčce.

Tajemství výjimečné kávy spočívá v přípravě. JURA dovedla proces výroby espressa k 100% dokonalosti, což umožňuje modelu Jura E8, aby se dostal při výrobě espressa na úroveň profesionálnho baristy.
Kovový mlýnek namele rychle, tiše a šetrně vždy čerstvou dávku kávy, díky čemuž si káva zachová skvělé aroma. Sílu lze nastavit v osmi krocích, dle individuálního požadavku každého uživatele. Spařovací jednotka má kapacitu 5 až 16 gramů a zajišťuje optimální podmínky propaření kávy za všech okolností. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) vyvinutý a patentovaný přímo Jurou optimalizuje dobu extrakce, zlepšuje aroma, pěnu i celkovou chuť výsledného nápoje a umožňuje chuť kávy plně rozvinout. Díky již zmiňovaným osmi různým stupňům intenzity si milovník kávy můžete přizpůsobit nápoj přesně tak, jak mu to vyhovuje. Samozřejmostí je i nastavení teploty propaření dle použité kávy.

Pro speciality jako cappuccino nebo latté je kávovar vybaven kapučinátorem, který dokáže vyrobit opravdu excelentní jemnou mléčnou pěnu. Výsledek si zcela jistě zamilujete!

Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

Model E8 je ideální pro všechny, kteří svoji oblíbenou kávu mají rádi rychle připravenou a chtějí si užívat také mléčné speciality jako latté, flat white a capuccino, nebo espresso macchiato, jednoduše jedním stiskem. Funkční tlačítka jsou umístěna na přední straně přístroje vedle přehledného barevného displeje. Díky tomu je ovládání kávovaru i výroba nápojů maximálně snadná a intuitivní. Jura E8 dokonce dokáže připravit dvě espressa, dvě kávy nebo dvě ristretta současně, díky dvojité výpusti. Ovládání i menu kávovaru je samozřejmě v češtině a je provázeno přehlednými animacemi které Vás informují o průběhu výroby nápoje nebo čištění.

Oproti modelu JURA E6 je model E8 vybaven samostatnou výpustí kávy s integrovaným kapučinátorem. Tím bylo dosaženo větší výšky výpusti a je možno použít sklenice o výšce více než 15 cm. Při výrobě mléčných specialit není třeba posunovat šálek nebo sklenku. Pouze vyberete nápoj a stisknete tlačítko. Nápoj se vyrobí bez jakékoli Vaší další asistence přesně tak, jak máte nastaveno.

Údržba tohoto moderního automatického kávovaru je stejně jednoduchá jako příprava lákavých kávových specialit. Stiskem tlačítka lze spustit integrované programy proplachování a čištění, které se starají o dokonalou hygienu přístroje. Výpust na mléko, kterou lze vkládat do myčky na nádobí, může uživatel bleskově vyměnit. Absolutní hygiena a dokonalá mléčná pěna jsou vždy zaručeny. Všechny kávovary Jura mají certifikát hygieny od renomované německé společnosti TUV.

Kávovar jura E8 získala prestižní ocenění za design reddot award 2016. Navazuje tak na úspěchy této značky s ostatními modely a dokazuje skvělou kvalitu provedení a designu tohoto přístroje.

4zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jednoduchá obsluha (49)
  • kvalita (21)
  • design (16)
  • nízká hlučnost (9)
  • pěnič mléka (8)
  • čištění (7)
  • cena (5)
  • rychlá příprava kávy (4)
  • konstrukce (3)
  • spotřeba energie (3)
  • cena (9)
  • čištění (3)
  • složitá obsluha (3)

• Skvělý kávovar
    • Vysoká cena.
    • Na náhradní díl už čekám 3 měsíce.

Kávovar rozhodně doporučuji jako takový. Zastoupení Jury v Č.R. ale má ode mne palec dolů. Špatná dostupnost náhradních dílů. Proto doporučuji nákup zvážit.

• Tichý, luxusní káva, snadné ovládání a čištění za mě TOP produkt

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
    Přejeme krásné vánoční svátky.

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• + Kvalitní kávovar, široká nabídka káv, čeština ...
    • Máme ho 4 dny a zatím pracuje dle očekávání. Doporučuji.

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• Velmi kvalitní výrobek.
  • , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• krásný, tichý, jednoduchá obsluha, vaří výbornou kávu

• Snad jenom ta cena

Švýcarské KÁVOVARY (prodejce)

děkujeme Vám za recenzi. Ceny jsou pevně stanoveny obchodním zástupcem zn.JURA.

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

Výborná kava, s i bez mléka.

• - kvalitní mlýnek
    • - samostatná výpusť vody
    • - přehledná výběr kávy
    • - jednoduché čištění
    • - chutná káva ze stroje
    • - lze nastavit teplotu vody
    • - cena

Máme již druhý kávovar Jura, ten první byl jednodušší, ale káva z něj byla vynikají. Sloužil ke spokojenosti 8 let bez závady a dále slouží dceři, která na něj nedá dopustit.
    Další kávovar byl Delonghi, který nebyl špatný ale vydržel u nás pouze rok (nyní je na chalupě) na Juru neměl, byť byl cenově srovnatelný. Vrátily jsme se zpět k "Juríčkovi" a jsme nadmíru spokojení. Ranní káva při mletí vždy rozvoní celý byt, což nám u Delonghi chybělo.
    Vyšší cena je zde vyvážena kvalitou, proto doporučuji každému, kdo má rád kvalitní kávu.

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
    JURA je opravdu TOP značka a my jste hrdí, že ji můžeme nabízet a propagovat...!

• , zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

kávovar dělá vše sám ,na vše upozoňuje,bezproblémový provoz

Švýcarské KÁVOVARY (prodejce)

děkujeme Vám za nákup i recenzi.

Vše dle očekávání

Švýcarské KÁVOVARY (prodejce)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost. Jde o nejprodávanější model značky s velkou spokojeností :)