Jura ENA Micro 9 One Touch Brown

Barva
stříbrné

• , zakoupeno v Electro World

• Kvalitní výrobek na dobrou kávu.
    • Nic.

Před nákupem jsem si pročetl řadu informací o výrobku a po nákupu jsem si ověřil, že byly pravdivé. Jsme spokojeni.

• různé druhy kávy s mlékem

• zatím nic proti

obchod doporučuji

Barva
stříbrné

JURA představuje nový ENA Micro 9 One Touch, nejmenší kávovar na světe se specialitami jako je latte macchiato, cappuccino, cafe creme, espresso nebo porci horke vody na pouhý stisk tlačítka.

Jako bonus od nás dostanete čerstvě praženou kávu na půl roku (6 x 1 Kg čerstvě pražené kávy) ZDARMA!

Malý a jednoduchý

JURA představuje nový ENA Micro 9 One Touch, nejmenší kávovar na světe s přípravou cappuccina na pouhý stisk tlačítka. Je dokonce ještě o 11 procent nižší než kompaktní řada ENA. Malé rozměry umožňuje nově vyvinutá spařovací jednotka, která je dokonale optimalizovaná pro přípravu jednoho šálku nápoje a garantuje výsledné espresso prvotřídní kvality. Zmenšený tvar kávovaru působí obzvláště silným dojmem, který umocňuje trendy barva Micro Silver.

Nejmenší kávovar na cappuccino pouhým stisknutím tlačítka

Jednoduchá obsluha

Snadno výškově stavitelná kombinovaná tryska (55 - 138 mm)

• Rozmanité speciality: latte macchiato, cappuccino, cafe creme, espresso, porci horke vody
  • Čerstvá zrna: Těsněni pro ochranu aroma udržuje kavova zrna v zasobniku na zrna v čerstvem stavu
  • Energetická účinnost: Splňuje přisne požadavky na třidu energeticke učinnosti A

a #160;

Nejmenší kávovar na cappuccino pouhým stisknutím tlačítka

ENA Micro 9 poskytuje neomezeny požitek i při omezenych prostorovych podminkach všem milovnikům kavovych specialit. š x v x h: 23 x 32,3 x 44,5 cm

Jednoduchá obsluha

Obsluha je tak jednoducha, že ji lze redukovat na dva pojmy: Stisknout tlačitko – vychutnavat napoj. Jasně srozumitelne symboly a ergonomicky uspořadana tlačitka vedou přimo k cili. a #160;

Snadno výškově stavitelná kombinovaná tryska

Diky nejmodernějši technologii pro připravu jemne pěny se speciality zdobene mlečnou pěnou stavaji prvotřidnim potěšenim pro labužniky. V plynule vyškově stavitelne (55 – 138 mm), kombinovane trysce se ...

3zákazníci nedoporučují produkt

• - je z něj opravdu chutná káva
    • - nesmí se rozbít, pak vás přejde chuť na kávu, půl roku po záruční době se nám do kávovaru zasekl kámen, který byl mezi kávou. Nám se ho nepodařilo vyndat a následná oprava stála 6500 Kč. Nikdo se nás ani neptal, zda opravu za tuto cenu akceptujeme. Vyměněné součástky jsme nedostali, protože firma si je chrání. Teď jsme vezli na servis 5 let starý přístroj od rodičů, protože nefunguje jak má. Tam bude oprava snad jen za 4 tisíce. Takže za mne,výrobky firmy Jura nedoporučuji.
  • , zakoupeno v Electro World

• Kvalitní výrobek na dobrou kávu.
    • Nic.

• různé druhy kávy s mlékem

design, malá velikost, moderní vzhled, automat

Děkujeme, ať slouží!
    JURA team

• Výborný přístroj, výborná káva, espresso, latte i capuccino.
    • Zakoupen v EW. Neobsahuje český návod. V menu při nastavení volby jazyka nelze zvolit "jazyk český", byť je tato možnost v čekém návodu uvedena.

Jedná se o výborný přístroj skvělé značky.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• výborný přístroj, doporučuji
    • zatím nic proti

obchod doporučuji

• Velikost
    • Servis

Musím přidat zkušenosti s tímto kávovarem po více jak roce. Kávovarem přestal vařit kafe a capucinno bylo úplně studené. Vyjádření servisu, kávovar je znečištěn reklamace zamítnuta avšak kávovarem opraven. A po dalším půl roce kávovar opět mimo provoz. Vyjádření servisu závada se neprojevila a stav odpovídá 2000 uvarenych káv. Kávovar po návratu ze servisu fungoval cirka 30kav. Opětovná reklamace, vyjádření servisu vlhkost v mlýnku, a závada se neprojevila. Takže kávovar mám cirka rok a půl z toho 3 měsíce byl v servisu.
    Takže asi tak není nad česky servis kde si vazi zakaznika.

malý, rychlý, uživatelsky příjemný
    výborná káva

Švýcarské KÁVOVARY (prodejce)

Díky za recenzi! Micro 9 je výborná mašinka :-) . Zkuste ještě toto kafe. Je přímo od JURA.

• Nejmenší kávovar na cappuccino stiskem tlačítka (One Touch system)
    • Jednoduché ovládání
    • Výškově stavitelná tryska na kávu a mléčnou pěnu (výška 55 - 138 mm)
    • Snadná příprava kávových a kávovo-mléčných specialit (ristretto, espresso, cappuccino, latte macchiato a dalších)
    • Samostatná tryska na horkou vodu - lze připravit přesně určená porce
    • Těsnění zásobníku na kávu pro co nejlepší uchování kávového aroma
    • Snadná údržba pomocí filtrů/odvápňovacích tablet a čistících tablet
    • Energetická účinnost: třída A dle FEA

Ideální kávovar od značky Jura na domácí používání. Je malý, elegantní a velmi snadný na ovládání. S jeho pomocí bez problému připravíte jakékoliv kávové speciality, ať už se jedná o ristretto, espresso, caffe lungo. Díky technologii One Touch "Jeden Stisk" jste schopni připravit cappuccino i latte macchiato stiskem jednoho tlačítka.
    Kávovar má několik možností při nastavení šálku kávy. Můžete zvolit počet mililitrů, teplotu vody, gramáž kávy i množství mléčné pěny.

• Snadné ovládání.
    • zatím nemám nic..

S kávovarem jsem zatím moc spokojená.
    Proti minulému je snadnější ovládání, tišší chod .
    Zatím máme vyzkoušeno jen espreso a s tím jsme velmi spokojeni.

Švýcarské KÁVOVARY (prodejce)

Děkujeme za recenzi. Tady platí, v jednoduchosti a kvalitě je krása :)

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Vše ok.
    • jedno tlačítko na jeden produkt, samočištění, upozorní vždy, co má pak následovat
    • Nemůžu přijít na to, proč není káva teplá.
    • Asi jem málo studoval návod-:)

Spokojenost.