Nivona NICR 646

• automatické proplachování
    • velká nádrž na vodu
    • hadička k napěnovači mléka
    • zatím o žádné nevím

Kávovar máme zatím krátkou dobu, takže zatím nevíme všechny plusy a mínusy, ale nyní se kávovar jeví, jako výborná koupě. Je to náš první domácí automat, ale zkušenosti s automaty (DeLonghi, Jura) již mám z práce. Řekl bych, že NIVONA je naprostá špička. Pečlivě jsme vybírali, četli různé recenze, porovnávali funkce, ovladatelnost, atd. a NIVONA vyšel nejlépe. Věřím, že nám bude dlouho věrně sloužit.

• , zakoupeno v TopBrand

• Cena - akční sleva. Robustní provedení, úzký a celkově kompaktní design (v porovnání s rozložitějšími kávovary Jura), možnost čištění varné jednotky (opět v porovnání s Jurou) a kvalita výsledného nápoje.
    • Napěňovač mléka je oddělený - u vyššího modelu je již propojen s hlavní výpustí. Některé drobnosti v systému ovládání, což bylo na začátku ještě komplikováno tím, že jsme k výrobku nedostali český návod.

Obstojí zejména v porovnání se srovnatelně kvalitními kávovary značky Jura, pod kterou tento kávovar i výrobně částečně spadá.

• , zakoupeno v nejkafe.cz

• Jeden už mám doma dva roky, bez závad super.

Vřele doporučuji.

Barva
černé
Ukazatel množství vody

Kávovar Nivona NICR 646 CafeRomatica

Automatické espresso NIVONA CafeRomatica 646 v uhlově černém provedení s chromovými prvky, vysoce kvalitním mlýnkem na kávu, množstvím možností pro nastavení jemnosti mletí nebo funkcí Spumatore na přípravu napěněného mléka pro cappuccino. To vše a ještě mnohem víc dokáže toto kvalitní automatické espresso od německého výrobce.

Vlastnosti Nivona NICR-646:

• Ušlechtilý design, uhlově černá s chromovými prvky
  • Odkládací plocha pro šálky
  • ECO mode – energeticky úsporná funkce
  • Funkce automatického vypnutí pro úsporu elektrické energie
  • Vysoce kvalitní kónický mlýnek z nerezové oceli
  • Velké množství možností nastavení jemnosti mletí
  • Speciální prostor pro vložení již namleté kávy
  • Funkce „Spumatore“ na přípravu napěněného mléka pro cappuccino
  • Vyjímatelná varná jednotka pro hygienické čištění
  • Displej se symboly pro snadnou obsluhu
  • Individuální volba intenzity aroma – 3 možnosti i pro 2 šálky

NAHORU NEBO DOLU! - Výstup kávy lze výškove upravit, aby se hodil pro každý šálek.

• NÁPADITÉ DETAILY
    • Potřebujete horkou vodu na čaj nebo odebrat páru? Stačí stisknout tlačítko a otočit dávkovač.
  • JASNOU ŘEČÍ
    • Obsluha kávovaru je díky displeji se symboly a ergonomickým osvětleným tlačítkům opravdu pohodlná a snadná.
  • ČISTĚ JEN ZÁLEŽITOST CHUTI
    • Jak silnou si prejete kávu? Tato volba Vám umožňuje přesně nastavit množství vody použité pro každý šálek. Chuť se nastaví stisknutím tlačítka.
  • VŠECHNO NAPĚNIT
    • Funkce „Spumatore“ vytvoří mléčnou pěnu na latte macchiato či cappuccino ještě krémovitější. Zvláště pokud je mléko použito přímo z chladničky a je vychlazené a čerstvé.

ČERSTVĚ OPLÁCHNUTÉ  - Pro odstranění zbytku kávy a prevenci tvorby plísní lze vyndat celou varnou jednotku a opláchnout ji pod proudem čisté vody. Je to tak snadné a pohodlné – stěží byste jinde hledali takový komfort.   Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA se umí postarat o ještě intenzivnější aroma připravované kávy. Jak to funguje:

Dávkování mleté kávy:

Integrovaný mechanismus kónického mlýnku CafeRomatica umele kávová zrna přesně podle zvoleného individuálního nastavení. Mletá káva pak v odměřené dávce projde do komory, kde bude následně spařena horkou vodou.

Stlačení kávy:

Mletá káva se ve varné komoře patřičně upěchuje

Spaření kávy:

Do komory se přečerpá vroucí voda. Působením tlaku vody se varná komora zvětší – umožňuje to víko varné komory, které je uloženo na pružinách. Voda a mletá káva se tak ocitnou ve vířivém pohybu a z kávy se uvolní silnější lahodné aroma.

Oproti modelu NICR 626 nabízí tento model automatické nasávání mléka.

Výsledkem je báječná chuť – dopřejte si skvělou kávu.

Technické specifikace Nivona NICR-646:

• Tlak čerpadla: 15 bar
  • Nádoba na kávová zrna, objem cca 250 g
  • Vyjímatelná nádržka na vodu, objem cca 2 l
  • Napětí 230 V
  • Max. příkon 1455 W
  • Hmotnost včetně obalu 10,0 kg
  • Kompaktní rozměry (Š x V x H), cm cca 24 x 34 x 46
  • Včetně fltru na pitnou vodu CLARIS, čisticích tablet, hadičky na mléko a odměrky

• esspreso chutná skvěle
    • jednoduchá obsluha
    • automatické proplachování
    • velká nádrž na vodu
    • hadička k napěnovači mléka
    • zatím o žádné nevím

• , zakoupeno v TopBrand

• , zakoupeno v nejkafe.cz

• Jeden už mám doma dva roky, bez závad super.

Vřele doporučuji.

• dobrá cena
    • kvalitní mlýnek na kávu
    • hezký design
    • dobré recenze

zkušenosti jsou zatím malé - mám kávovar krátce
    určitě doporučuji tento výrobek, vyhovuje nám

Nivona eshop (prodejce)

Děkujeme za recenzi. Ať dobře slouží!

• Velice rychlá příprava kávy a snadné čištění.
    • Jsem maximálně spokojený.

Dlouho jsem hledal skvělý kávovar,až jsem našel pro mě neznámou značku Nivona.Poměr výkon,cana je dobrý.

• , zakoupeno v Euroshop.eu

kvalita za ještě přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Nivona eshop

• robustní mechanika - očekávám, že to bude trvanlivý stroj
    • odladěná a poměrně jednoduchá elektronika/obsluha
    • dobrá káva i cappuccino
    • obsluhu je potřeba se trochu naučit

budil seriozní dojem a nezklamal

Nivona eshop (prodejce)

Děkujeme za recenzi. U nás v kanclu máme natočeno 3500 kafí. Za tu dobu žádný problém. Přístroj jak nový!
    Zkuste jejich kafe! Je opravdu dobré.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Jednoduché a praktické ovládání

Perfektní

Kávovar jsem koupil jako dárek k Vánocům pro přítelkyni.

Zatím jsem ho vyzkoušel pouze párkrát s přáteli a všem káva chutnala. Uvidíme po delší době, jak na tom bude s případnou poruchovostí atd.. Nechají se určitě sehnat levnější varianty, ale doufejme že německá kvalita tu bude znát!

Porovnávat mohu s BOSCH TCA 5201 a co do funkcí a kvality mi přijdou téměř stejné.

Akorát tedy nechápu, jak zde všichni píší přípravu kávy do 20 sec?? "Můj kus" tedy cca 80sec (nejsilnější 11g dávka a max. vody)

• , zakoupeno v Nivona eshop

kávovar se velmi rychle nehřívá a jednoduše se ovládá

Nivona eshop (prodejce)

Děkujeme za recenzi i Váš nákup. Ať Vám dobře slouží!