Philco PHEM 1000

Vychutnejte si skvělou a bohatou chuť šálku espressa či cappuccina v pohodlí vlastního domova. Aroma čerstvě namleté kávy ve spojení s lehce našlehanou mléčnou pěnou přináší...
20 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 880 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 85 723 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódZdarma97 % • 47 431 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 10 682 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma93 % • 9 327 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 6 169 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 985 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 641 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 344 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 784 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta115 Kč95 % • 10 390 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 159 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma80 % • 416 recenzíDalší informace

Ukazatel množství vody
Retro
Vestavné

• , zakoupeno v ESAM

S kávovarem jsme moc spokojeni, nad očekávání. Jednoduchá obsluha, pro každého a snadná údržba.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Koupeno domů na doporučení přátel a maximální spokojenost.
    • Krásný design, káva chutná skvěle a mléčná pěna je našlehaná do husté pěny. Kávovar má samočistící program. Snadné ovládání - zvládne to i méně zručný starší člověk.
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Kávovar používáme v kanceláři - kolektiv 8 lidí - denně a jsme spokojeni. Sám se vyčistí, je velmi intuitivní, takže obsluhu zvládne každý a krásně vypadá. Kafe z něj má bohatou pěnu a báječně chutná.

Barva
bílé
Odjímatelný zásobník vody
Ukazatel množství vody
Retro
Vestavné

Aroma čerstvě namleté kávy ve spojení s lehce našlehanou mléčnou pěnou přináší jedinečný zážitek pro pravé milovníky kávy.
Nejmodernější technologie, inteligentní ovládání a oceněný italský design činí z kávovaru Philco špičkový výrobek.

Výběr z 6 druhů nápojů (Cappuccino, Espresso, Latté, Long Coffee, mléčné pěna, horká voda)
Nejmodernější systém napěňování mléka
Inteligentní ovládání
Individuální nastavení velikosti, intenzity a teploty nápoje
Příprava ze zrnkové i mleté kávy
Zabudovaný ocelový mlýnek na zrnkovou kávu (5 stupňů nastavení hrubosti)
Elektronické ovládání teploty
Funkce předspaření
Výškově stavitelná výpusť (80 – 140 mm)
Osvětlení šálku
Uživatelská statistika o počtu připravených nápojů
Nastavitelné množství kávy a vody
Možnost naprogramování automatického vypnutí přístroje
Možnost nastavení úsporného ECO režimu
Indikátor plnosti nádoby na vodu a mlýnku na kávu
Automatické čistící a odvápňovací funkce
Nastavení tvrdosti vody
Odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem naplnění
Mimořádně tichý přístroj
Menu v českém a anglickém jazyce

Tlak: 19 bar

Rozměry (v x š x h):37 x 30 x 40 cm

Hmotnost: 13 kg
Délka přívodního kabelu:120 cm

Napětí a frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ESAM

• Pořízeno do kanceláře a maximální spokojenost.
    • Kávovar zvládne ovládat úplně každý. Káva z něj má krásnou krémovou pěnu a chutná skvěle. Oceňuji snadné čištění kávovaru.

Perfektní, pořídíme si ho i domů

• samočistící
    • tichej
    • mlejnek má 5 stupňů nastavení hrubosti mletí
    • dobře napěněný mlíko
    • celkem 6 druhů nápojů
    • menu v češtině

Potřeboval jsem ho do servisu, když lidi ještě čekají. Obsluhu kávovaru zvládne každej bez problémů a když ne, tak je po ruce menu v češtině.Čelní panel je dostatečně přehlednej. Skvěle pění mlíko, který si natáhne rovnou z krabice. Jsem rád, že se sám čistí. Jednoduše, kdo potřebuje kávovar, je to dobrej typ. Já jsem teda hóodně spokojenej.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• hezký design
    • variabilita nastavení
    • tichý
    • i horká voda na čaj
    • výborně napení i rostlin. mléko
    • snadné čištění
    • není co

Káva je z něj výborná. Pořizovali jsme ho do kanceláře a od prvního dne je maximálně vytížen. Skvělá koupě. Doporučuje kolektiv 8 lidí.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Koupeno domů na doporučení přátel a maximální spokojenost.
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Výborná káva. Snadné ovládání. Hezký vzhled. Doporučuji.

• Není to můj první kávovar, takže oceňuju úpravu daného nápoje v průběhu, nejen před spuštěním. Výhodou je i to, že můžu nasát mléko rovnou z krabice a odpadá tím mytí nádobky na mléko, jako tomu bylo u minulého kávovaru, což byl docela opruz. Takže za mě velké plus. Káva výborná. Mléko našlehá dobře. Spokojenost.

• Lehká ovladatelnost. Nasáti mléka rovnou z krabice nebo z láhve. Kávu si lze upravit podle vlastního požadavku - velikost, množství mléka, jak má být káva silná.
    • Hodně hlasitý. Velká spotřeba vody. Nevím jestli mame jen špatný kus, ale máme ho teprve 1,5 roku a už jsme dvakrát reklamovali. Postupně začne téct čím dál méně kávy. I když několikrát pročistite. V obou případech se uvnitř ucpavala a následně praskla hadička. Po druhé reklamaci je i více hlasitý a kávy větsinou nenatece přesně požadované množství.

Už bych jej nekoupila, vybrali jsme kvůli dobré ceně, byl ve slevě za cca 11000kc.

• Jsme velice spokojeni. Vynikající káva (záleží i na kávě, kterou poupíme, ale z Pražských pražíren je super), můžeme volit velikost nápoje, sílu kávy. Perfektně napěňuje i polotučné mléko. Snadno se čistí (oproti Siemens, který jsme měli dříve).
    • Opravdu doporučuji, nenašla jsme žádnou vadu.

Doporučuji, jsme moc spokojeni a máme jej už 3 roky.