Philips HD 8761/09

Automatické čištění
Automatické odvápňování

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Zatím jsem kávovar nečistil, tak nemohu hodnotit, jinak vše přehledné a celkem jednoduché. Káva dle představ.

• , zakoupeno v Electro World

• Po 20 dnech je v reklamaci!!!
    • Nezpenuje mlecnou penu do tuha. Prestal mlit mlynek. Neni dostacujici tlak.

Dost drahy za ty penize.

super poměr cena-výkon.
    kvalitní vnitřek přístroje v laciném plastovém obalu - ideál :-)

Automatické čištění
Automatické odvápňování

Automatický espresovač PHILIPS HD8761/09 Minuto v černém provedení. Už žádná spálená káva díky 100% keramickému mlýnku, nikdy se nepřehřívá a zajišťuje tak dokonalé mletí, dlouhotrvající výkon a naprosto tichý provoz. Rychlý ohřívač, díky němuž můžete snadno připravovat jeden šálek kávy za druhým. Klasický napěňovač mléka pro krémovou pěnu. Funkce MEMO díky intuitivnímu rozhraní displeje. Správná teplota a žádné rozstřikování díky našim nastavitelným hubičkám, které vždy zajistí optimální vzdálenost vašeho šálku. Nádobku na odkapávání i vestavěnou karafu můžete v klidu vložit do myčky a dokonale a rychle je umýt. 5 nastavitelných preferencí mlýnku, od nejjemnější pro silné espresso až po nejhrubší pro lehčí kávu. Varná jednotka je vyjímatelná jedním kliknutím a pravidelně ji tak můžete čistit. Přístroj je vždy čistý díky automatickému čištění a odstraňování vodního kamene.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• , zakoupeno v Electro World

• Po 20 dnech je v reklamaci!!!
    • Nezpenuje mlecnou penu do tuha. Prestal mlit mlynek. Neni dostacujici tlak.

Dost drahy za ty penize.

super poměr cena-výkon.
    kvalitní vnitřek přístroje v laciném plastovém obalu - ideál :-)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Přijatelná cena. Vybaven keramickým mlýnkem a displejem. Možnost použití výsokých sklenic.
    • Již při vybalení jsem byla zklamána reálným vzhledem. Strohá krabice s výpustí a tryskou. Mléko nešlo našleha na krémovou pěnu v porovnání s pákovým espressem za třetinovou cenu, které jsme měli předtím. Nejvíc mě zklamala teplota kávy, která byla skoro vařící, nedala se pít ani po delší prodlevě. V popisu na internetu je napsáno, že je možná regulace teploty, ale ve skutečnosti tato možnost u tohoto typu není. V přehledu DEMO se to ovšem zobrazuje. Když jsem se dotazovala přímo u Philipsu, tak mi bylo řečeno, že přehled DEMO na displeji je stejný s dalšími typy, které tuto možnost již mají.

Celkově jsem s tímto výrobkem nebyla spokojena a ve lhůtě 14 dnů odstoupila od smlouvy a vrátila prodejci. Objednala jsem si DeLonghi ECAM 22.110B, se kterým jsem velmi spokojena jak vzhledově, tak hlavně jeho funkčností.

• Jednoduchý design a ovládání
    • Přiměřená hlučnost
    • Jednoduché dostávání se do "střev" a čištění - lze vyjmout celou spařovací jednotku a propláchnout
    • Možnost mleté i zrnkové kávy

Tento presovač mi byl doporučen jako spolehlivý.
    Zatím bezchybný provoz s jednoduchým ovládáním.
    Mám jej něco přes týden a zatím jsem navýsost spokojen.
    Má všechny potřebné vlastnosti a hlavně presuje.

• , zakoupeno v KASA.cz

• rychlé, dobré, nastavitelná intenzita kávy, samočištění, super stroj

a

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• cenově výhodná
    • keramický mlýnek
    • prozatím neznám zápory

vyhovující

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• jsem s výrobkem spokojená,dobrá káva,snadná příprava,rychlé čištění..

byl to dárek na vánoce

• , zakoupeno v OKAY.cz

• - značka Philips (dlouholetá tradice),
    • - možno použít jak zrnkovou tak i mletou kávu,
    • - dostatečný zásobník na vodu,
    • - i přes důkladné dovření předního panelu při volbě kávy se
    • občas objeví ikona poruchy a je třeba dotlačit panel,
    • - malá odkapávající miska (při čištění se rychle zaplní),
    • - i přes možnost posunu výdejních trysek (nahoru a dolů) dochází
    • k rozstřiku kávy okolo hrnku,

produkt doporučuji. Splnil očekávání. Dobrá koupě z pohledu poměru kvalita / cena.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• vše funguje jak má
    • strašný hluk, při výdeji kávy

zklamání - hluk