Philips HD 8847/09

Retro

• , zakoupeno v K24.cz

• Malý, jednoduchý na ovládání
    • Zatím jsem žádné neshledala

Kávovar je jednoduchý na ovládání, velice tichý a jeho rozměry mě velice potěšily, protože se hodí do malých kuchyní.

• jednoduché ovládání
    • spousta možností nastavení (od množství vody a mléka, přes jeho teplotu.....)
    • tichý mlýnek
    • keramický mlýnek
    • hrozně rychle se plní odpadní miska na vodu

skvělý kousek. předchozí dvouletá zkušenost s podobným espressovačem mně přesvědčila ke koupi tohoto stroje a nelituji. sám kávu nepiju, ale sem tam si ji doma s tou mojí prdelkou dám a je vynikající. používáme buď exquisit (prémiovka z kaufu, nebo segafredo)

• Jednoduché ovládání
    • Možnost individuálního nastavení oblíbené kávy
    • Kompaktní design
    • Cena (koupil jsem ho v akci za cenu poloautomatického kávovaru)

Po dvou týdnech používání naprostá spokojenost

Barva
černé
Odjímatelný zásobník vody
Vestavné
Retro

Skvělé espresso a opravdová chuť překapávané kávy. Vždy z čerstvě mletých kávových zrn. Máte náladu na vaši klasickou ranní kávu nebo na silné espresso? Tento jedinečný přepínač typů kávy vám umožní, abyste si lehkým přepnutím páčky mohli vybrat od kávy přes espresso až po klasickou kávu pro ty, kteří mají rádi kávu překapávanou, obojí z čerstvě mletých kávových zrn.

Jakoukoliv kávu v kterýkoliv okamžik espresso a klasickou kávu díky jedinečnému Přepínači typů kávy jedním stiskem tlačítka připravíte krémové cappuccino díky integrované karafě na mléko

Zážitek z vaší čerstvě mleté kávy vynikající chuť díky 100% keramickému mlýnku nastavení hrubosti mletí kávy pro vaši oblíbenou chuť připravte si kávu na míru pomocí volby síly kávy

Snadné používání snadné ovládání vašeho kávovaru pomocí Intuitivního displeje vyhovuje velikosti vašeho šálku kávy díky nastavitelné plnicí trysce na kávu

• Snadné čištění a údržba potěšení bez technických problémů: velký výkon při kompaktní konstrukci snadné čištění díky plně vyjímatelné varné jednotce automatický čisticí cyklus a program na odstraňování vodního kamene
  • Snadné používání použití: Nastavení množství kávy na jednu porci, Obtokový přívod mleté kávy, Funkce horké vody na čaj, Vyjímatelná varná jednotka
  • Energeticky úsporný úspora energie: Volitelný režim Eco-mode
  • Vlastnosti integrovaná karafa na mléko kompatibilní filtr Brita: Volitelné vybavení tryska na horkou vodu / páru systém předspaření vyjímatelná nádržka na vodu

• moc dobrý kávovar, umí skvělou kávu

• , zakoupeno v K24.cz

• Malý, jednoduchý na ovládání
    • Zatím jsem žádné neshledala

• jednoduché ovládání
    • spousta možností nastavení (od množství vody a mléka, přes jeho teplotu.....)
    • tichý mlýnek
    • keramický mlýnek
    • hrozně rychle se plní odpadní miska na vodu

• Jednoduché ovládání
    • Možnost individuálního nastavení oblíbené kávy
    • Kompaktní design
    • Cena (koupil jsem ho v akci za cenu poloautomatického kávovaru)

Po dvou týdnech používání naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Electro World

• Je velmi praktický - velmi dobré, jednoduché ovládání. Možnost kapučína jedním stiskem je více než příjemné. Mletí kávy není moc hlučné. Možnost velké kávy, espressa i kapučína, ale i čistě našlehaného mléka - stačí přidat kakao a i děti si pochutnají na "jiném" kakau.
    • zatím nic

velmi dobrý automat s velkým výběrem nápojů

• , zakoupeno v Electro World

• Velmi výborná káva i cappuccino.Jednoduchá obsluha.
    • Zatím se nám nepodařil rozebrat celý vrch zásobníku na mléko ať ho můžeme vyčistit.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Elegantní, velice jednoduché a intuitivní ovládání. Káva je z něj výborná. Perfektně napěňuje
    • Špatně se mi nasazuje spařovací jednotka aq nepodařilo se mi zatím otočit mlýnkem - hrubost mletí.

Doporučuji. Dělá výborné capuccino a latte jedním tlačítkem. Nádobka na mléko odnímatelná - dáte zbytek do ledničky. Lze přepnout z pressovače na klasickou překapávanou kávu do velkého hrnku - miluje manžel. Takže my jsme nadšeni.
    Nedostatky - mlýnek a nasazování spařovací jednotky je spíš o naší obsluze - musíme to vychytat. Celkově opravdu doporučuji.

• skvělá káva
    • nádobka na mléko
    • možnost nastavení velikosti hrnku
    • pokud máte malinký hrnek na espresso ,i při stažení výpustě vám bude káva trochu cákat okolo (žádná hrůza)

spokojen

• , zakoupeno v Electro World

• plně automatický, hlavní přednost lehce vyjmutelná karafa na mléko, možnost vaření překapávané kávy
    • i při volbě nejslabší kávy se mne káva zdá dost silná

Zboží zakoupeno v akci ve slevě, za ty peníze výborná volba, presso stejné kvality jako u dražších "originál" SAECO pressovačů.

• Jednoduché ovládaní
    • Všechny základné způsoby připravy kávy
    • Nepouživá hodně místa
    • Možnost připravy kávy i s mletou kávou.
    • Malá nadrž na odpad, takže se to musí vyčistit jednou za 2-3 dny

Dost dobrý kavovár. Espresso dělá dobře, kapučino také není špatné. První šalky byli slabé, ale od 10. už to bylo fajn.