Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více


Poradna Kávovary, čajovary, espressa


Autor: Lucka | Vloženo: 04.05.2018 000 00:34 | Témata: Poradna Kávovary, čajovary, espressa

Lucka

DeLonghi 350.55 B vs. 350.75 S

Dobrý den,
prosím o informaci, jaké volby jsou v drink menu u těchto dvou typů kávovarů (zda je menu totožné či nikoliv) a co vše je v my menu - zda obsahuje vše, co drink menu (a opět, zda je menu u těchto dvou typů totožné či nikoliv).
Je v těchto dvou kávovarech ještě nějaký rozdíl kromě barvy a toho, že u 350.55 B chybí dvě rychlotlačítka?
Děkuji

 • DeLonghi-zákaznická linka

  DeLonghi-zákaznická linka

  4. května 2018

  Dobrý den,

  ECAM 350.55.B ...
  Kávovar z řady Dinamica. Jedním stiskem na displeji: espresso, káva, cappuccino, latte macchiato, další široká nabídka nápojů v Drink menu (dalších 11 voleb: espresso lungo, ristretto, Long, Doppio+, caffelatte, flat white, horké mléko, 2 espressa, 2 Lunga, 2 ristretta, horká voda). "MY" funkce, kde můžete ještě jednou nastavit všechny nápoje - něco jako druhý profil - např. jednou lze cappuccino naprogramovat na displeji, druhá verze cappuccina můžete být uložena ve funkci MY a to u všech nápojů. Nádobka na vodu 1,8 litru. Dávkovač horké vody.

  ECAM 353.75.W - bílý: ...
  nebo
  ECAM 350.75.S - stříbrný: ...
  Kávovary z řady Dinamica. Jedním stiskem na displeji: espresso, káva, LONG, cappuccino, latte macchiato a horké mléko, další široká nabídka nápojů v Drink menu (dalších 11 voleb: velké espresso, malé espresso, doppio+, cappuccino+, caffelatte, flat white, espresso macchiato, 2 espressa, 2 malá espressa, 2 velká espressa, horká voda). "MY" funkce, kde můžete ještě jednou nastavit všechny nápoje - něco jako druhý profil - např. jednou lze cappuccino naprogramovat na displeji, druhá verze cappuccina můžete být uložena ve funkci MY a to u všech nápojů.
  Nádobka na vodu 1,8 litru. Dávkovač horké vody.

  Zákaznická linka DeLonghi, Kenwood, Braun

  • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
  • Ano
  • Ne

Tato otázka byla již uzavřena, protože na ni nikdo během posledních 90 dnů neodpověděl.

Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku.