Nejnovější recenze ze sekce Automatické kávovary

Ověřený zákazník Sencor Ověřený zákazník

Zakoupeno v Sencor

dobrá káva

DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B

DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B

Ověřený zákazník Electro World Milan

Zakoupeno v Electro World

Zatím kratka doba na hodnoceni, vše funguje, kafe OK

Krups Evidence Eco EA897B10

Krups Evidence Eco EA897B10

Ověřený zákazník Alza.cz J.R.

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborná káva, automatický mléčný systém, jednoduchá údržba.

• Přednastavené nápoje
  • Tvorba vlastního nápoje s uložením do vlastního profilu
  • Snadná údržba
  • Rychlé vyčištění po nápojích s mlékem
  • Trochu hlučnější oproti tomu, který jsme měli předtím

Dlouho jsem o tomto modelu uvažovala a teď jsem ráda, že jsem neodolala ☕️☕️ . Pro milovníky latte a capuccina přímo dělané. Espresso také výborné. Můžu jen doporučit.

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Super káva jednoduché ovládání a čištění mohu jen doporučit

Zakoupeno v planeo.cz

V návodu není popsáno nastavení hrubosti mletí. Pouze zmínka ve video-návodu na stránkách výrobce.

Reakce značky Philips

děkujeme za recenzi.
Hrubost mletí je popsána na straně 14 v uživatelském manuálu.
Sílu kávy můžete upravit pomocí knoflíku nastavení mletí nacházejícího se uvnitř nádoby na kávová zrna. Čím nižší nastavení mletí zvolíte, tím jemněji budou kávová zrna namleta a tím silnější bude káva. Na výběr máte z 12 různých nastavení mletí. Nastavení mletí na přístroji je označeno číslicemi nebo tečkami. Menší tečka = menší velikost namletých částeček. Menší číslo = menší velikost namletých částeček. Přístroj byl nastaven tak, abyste z kávových zrn mohli připravit tu nejchutnější kávu, proto nedoporučujeme upravovat nastavení mlýnku, dokud nepřipravíte alespoň 10-15 šálků.
Nastavení mletí lze upravit pouze ve chvíli, kdy přístroj mele kávová zrna. Než bude možné zcela poznat rozdíl, bude nutné připravit 2 až 3 nápoje.
Neotáčejte knoflíkem nastavení mletí najednou o více než jeden stupeň.
Pokud máte jakékoli dotazy ke kávovarům Philips, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Vše Vám rádi upřesníme:
Facebook/Messenger Philips Home Living (CZ či SK) nebo na telefonním čísle: (+420) 225 296 161 pro ČR a (+421) 250 112 424 pro SK.
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Design, jednoduchá obsluha
  • Intenzivní chuť espressa
  • Možnost napěnění mléka tryskou
  • Možnost použití i předem mleté kávy
  • Poněkud hlučný mlýnek na kávu

Kávovar má moderní design, obsluha je jednoduchá, intuitivní. Dotykový displej je přehledný, tryska na napěňování mléka vytváří dobrou pěnu. Součástí balení je i příslušenství k čištění kávovaru. Zespod jsou úchyty, díky kterým se kávovar snadno přemístí v případě potřeby. Káva je připravena rychle, má intenzivní chuť a díky dostatečnému tlaku čerpadla má espresso pěnu. Negativně vnímám jen hlučnější mlýnek.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Velikost nadrzky na vodu
  • Možnost nahřátí šálku
  • Parní tryska
  • Režim čištění a odvápnění
  • krásný design s digitálním displayem
  • absence nadobky k našlehání mléka

Krásný kávovar, který působí profesionálně díky display, na kterém si můžete vybrat kávu přesně podle svého přani. Pro milovníky cappuccina nebo latte má kávovar parmí trysku, diky které si můžete našlehat mléko..ocenila bych i nadobku na mléko, ale používám jinou, co máme doma. Oceňuji jednoduchost ovládání a velkou nadobku na vodu, která pojme až 2 litry. Můžete si nastavit výšku pro velikost šálku, které můžete na kávovaru nahřat…fajn je i samoodvápnění ..kávovar splnil má očekávání a doufám, že bude fungova co nejdéle bez problémů, rozhodně ho doporučuji každému milovníků kávy s ohledem na poměr cena výkon

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• jednoduchý uživatelský profil
  • velikost zásobníku na vodu a kávu
  • design
  • příliš vody na propláchnutí
  • nevím kolik ml vody je na druh kávy

Snadná instalace produktu. Hlavním benefitem je jednoduchost ovládání, žádné zbytečné klikání. Vybráno několik druhů kávy, které jsou za mě dostačující. Prostor pro vodu a zrnkovou kávu je akorát velký. Design je také super, hodí se do každé kuchyně nebo kanceláře.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• snadné zapojení přístroj
  • jednoduché ovládání
  • dostupná cena
  • kratší šnůra pro zapojení do zásuvky
  • chybějící hodiny na displeyi

Se zakoupeným "Kávovarem BEKO CEG7302B" jsem rozhodně spokojená. Překvapil mě nejenom příjemným designem, ale hlavně intuitivním ovládáním, které zvládne opravdu každý. Navíc displej a ikony, které se na něm po zapnutí zobrazí, jsou velmi dobře čitelné. Jsem spokojená i s jeho poměrně tichým provozem a příjemným zvukovým upozorněním při ukončení procesu. Má zásobník jak na zrnkovou kávu, tak i na mletou kávu. Zásobník na vodu je snadno vyjímatelný a dobře přenosný, jelikož má kryt upravený tak, že se dá přenášet jako taška. Vedle zásobníku je i nerezová ohřívací plocha pro hrnečky. Příjemné je i čištění kávovaru, na které si kávovar upozorní, že je třeba vysypat kávovou sedlinu. Jednoduše se otevře celý přední díl a nádobky na propláchnutou vodu, tak i na sedlinu se snadno vyndají a vyčistí. Jediné, co mi u kávovaru chybí je možnost plánovaného startu, který bych ocenila při každodenním ranním vstávání a shonu, kdy by se mi kávovar sám spustil a už by čekal na zvolenou volbu kávy.
Mňam

• Rychlá příprava chutné kávy
  • Pěkná vrstva pěny
  • Snadné ovládání

Reakce obchodu Švýcarské KÁVOVARY

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
Přejeme krásné vánoční svátky.
Tým eshopu Švýcarské kávovary JURA

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Design
  • Obsluha přístroje
  • Snadné čištění
  • Parní tryska na pěnění mléka

Na automatickém kávovaru Beko oceňuji snadnost obsluhy a ne nijak složitost údržbu, kterou zvládne každý. Originálním a zajímavým prvkem je nahřívač šálků, který pomáhá udržovat optimální teplotu kávy v šálku, byť v praxi mi přijde, že zase tak moc nenahřívá a dovedu si představit, že by tam vůbec nebyl. Výběr nápojů není úplně malý, ale dovedu si představit širší. Věřím, že spousta uživatelů by ocenila aspoň cappucino a další mléčné nápoje. Když chcete některý s kávových nápojů s mlékem, můžete využít parní trysku a napěnit z ní mléko, avšak tato funkce je uživatelsky velmi nepohodlná a mě se za celou dobu nepodařilo napěnit mléko tak, aby to za něco stálo. Vzhledem k tomu, že jiné kávovary mají tuto funkci zvládnutou mnohem jednodušeji, musím to zmínit jako velké negativum. Ráda bych si kvalitně napěnila mléko, ale to u tohoto kávovaru bohužel není možné. Mrzí mě to, protože jinak bych byla s kávovarem naprosto spokojená, kdyby tato funkce byla vyřešena praktičtěji.

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Ověřený zákazník planeo.cz Karel H.

Zakoupeno v planeo.cz

Výborný poměr cena x kvalita, spokojenost s obsluhou

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Není dostatečně uveden případ závady, jak ji odstranit. Musel jsem volat servis v Říčanech, který mně poradil, co vyjmout a znova zasunout, při nemožnosti stroj po několika kávách zapnout.
Jura E8 Piano White

Jura E8 Piano White

Ověřený zákazník Švýcarské KÁVOVARY Ověřený zákazník

Zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

Intuitivní obsluha, více možností oproti předchozímu modelu, který také používáme.

Reakce obchodu Švýcarské KÁVOVARY

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
Přejeme krásné vánoční svátky.
Tým eshopu Švýcarské kávovary JURA

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• Jednoduché ovládání
  • Displej s většími obrázky kávy
  • Snadná údržba
  • Elegantní vzhled
  • Tryska na napěnění mléka
  • Prostě se nám líbí.
  • Je dost velký.
  • Čištění mléčné trysky před použitím. Kdo nečte dobře návody, má vodu v mléce
  • Káva není horká.

Kávovar je sice velký ale hezký. Černá barva doplněná kovovými částmi a celkem velkým lesklým a dobře viditelným displejem z něj dělá neotřelého pomocníka. Intuitivním ovládáním stisknutím obrázku či piktogramů doplněné zvukovým signálem uvaříme 5 druhů přednastavených receptur kávy. Parní tryska nám vytvoří z mléka hustou pěnu pro přípravu mnoha dalších druhů nápojů.
Ačkoli nápoj není příliš horký, přesto z trysek uniká větší množství páry přímo na displej, který tim vyžaduje častou údržbu. Obávám se jeho brzkého poškození.
Snadno se čistí, nádobka na zbytky lógru je dobře přístupná.
Tento přístroj se mně opravdu líbí.
Negativa jsou pouze pára na displeji a velká velikost přístroje.
Hodnotím 9 z 10 bodů.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• barva
  • jednoduchost obsluhy

Design v černé barvě se mi líbí, velikost vyhovuje, druhy káv mi vyhovují, dobrá volba. Jen je navýhodou častí čištění kávovaru proplachování automatické po zapnutí, vypnutí. Jinak jednoduchost ovládání a čistota bezva, zrno dobře mele je i na výběr, síla a hrubost. Doporučuji.

Miele CM 6160 MilkPerfection Silver Edition

Miele CM 6160 MilkPerfection Silver Edition

Ověřený zákazník Alza.cz Maro

• Dobrá káva.
  • Dobře se doplňuje a čistí.
  • Ta cena, u této značky se uvidí až po x letech jestli se vyplatil.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25