Nejnovější recenze ze sekce Automatické kávovary

Přidáno: včera, 21:40

• snadná obsluha
  • dobrá nabídka výborné kávy

Výborná káva, snadná obsluha, láska na první dotyk. Skvělý parťák nejen do našeho dámského kolektivu :-)

Přidáno: včera, 16:48

• Design
  • Ovládání

Kávovar mě zaujal designem a množstvím funkcí. Příprava kávy je intuitivní díky dotykovému ovládání, takže žádné upatlané tlačítka. Ve srovnání s mým stávajícím zařízením je tišší, ale o něco málo pomalejší. To je ale způsobeno jiným způsobem přípravy, káva je výborná. Příště bych volil stejně.

Přidáno: včera, 15:21

• Skvělá chut , naslehane mléko , jednoduché na údržbu
  • Nejsou

Káva z tohoto kavovaru je opravdu výborná, s bohatou a plnou chutí, která uspokojí i ty nejnáročnější. Mléko je díky němu krásně našlehané, což je ideální pro přípravu cappuccina nebo latte. Jednoduché ovládání a údržba jsou dalšími plusy, které z tohoto kávovaru dělají must-have

Přidáno: včera, 13:02

• Rychle hotová výborná káva
  • Krásný design

Přidáno: včera, 12:50

• Lahodná káva

Doporučuji všem kdo mají rádi rychlou,lahodnou kávu se snadnou obsluhou jednoznačně zatím nejlepší kávovar s dotykovým displejem a nastavením v češtině

Přidáno: včera, 12:22

• Kávovar má skvělé intuitivní ovládání, rychlá orientace a příprava, tichý provoz

Skvělý poměr cena/výkon

Přidáno: včera, 11:50

• Údržba,vzhled,rychlost

Kávovar Philips 4400 lattego je správná volba pro všechny milovníky kávy.Dotikovy displej,12 druhů kávy, nastavení v češtině, snadná údržba,rychlost přípravy kávy jen značí super volbu

Přidáno: včera, 11:39

• Výběr kávy, rychlost,vzhled
  • Zatím nic

Kavovar jsme vybírali dlouho a pečlivě a tento vyhrál na celé čáře.Ocenuji 12 druhů kávy (super jsou studené kávy),vzhled,rychlost přípravy a snadná údržba. Všem vřele doporučuji

Siemens TQ705R03

Sencor SES 7210WH

Sencor SES 7210WH

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• Nečekal jsem nic velkého od tohoto výrobku, ale byl jsem mile překvapen.
  • Dělá výbornou kávu. Spařovací jednotka je vyjímatelná a lehce čistitelná.
  • Můžu porovnat s nejlevnějším značkovým kávovarem JURA(16000Kč) a tento, ho ve všem překoná.
  • Můžu jen doporučit.
  • Omezená nabídka barev . Nejlevnější je bílá barva. Ale i tak super. Doporučuji.

Přidáno: 25. dubna 2024

• Kávovar je opravu skvělý, nabízí hodně druhů káv, takže si vybere opravdu každý a káva z něj chutná opravdu lahodně.

• Výborná káva

Přidáno: 25. dubna 2024

• Výborná kávička která mi vždy zvedne náladu

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Zakoupeno v Testuj.to

• Menu v češtině
  • Intuitivní ovládání
  • Průvodce nastavením v češtině
  • Velký výběr druhů káv
  • Automatické čištění karafy na mléko
  • Karafa na mléko jde jednoduše odpojit a uložit do lednice
  • U malých šálků je těžší jej umístit tak, aby do něj mohla téct mléčná pěna i káva bez posouvání
  • Občas se stane, že při stejném nastavení kávy je v jednom šálku větší množství kávy, než ve druhém

Kávovar při prvním zapnutí provede nastavením. Vše je v češtině a přehledně zobrazeno na displeji.

Co se týká samotné přípravy kávy, tak je na výběr opravdu z velkého množství druhů káv, například espresso, cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato nebo třeba flat white. Na výběr je ale mnohem větší množství druhů. U každého druhu lze navíc nastavit intenzitu a množství kávy a následně je možné toto nastavení uložit do kávovaru.

Výhodou uživatelských profilů je uložení nastavení pro každého člena domácnosti zvlášť. Každý si tedy může pro své oblíbené druhy kávy uložit nastavení intenzity a množství.

Pro druhy s mlékem je možnost snadného připojení karafy, která se opravdu jen jednoduše nacvakne a je možné ihned připravovat nápoje s mlékem. Po použití se karafa sama propláchne a po odpojení je možné ji i s mlékem uložit do chladničky pro další použití.

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.B

• Velké množství druhů kávy
  • Krásný moderní design
  • Tvorba profilů
  • Žádný nemám

Kávovar mě nadchl množstvím druhů káv, které se uživatelsky přívětivě dají rozdělit na s mlékem i bez. Dokonce si kromě nastavení mlýnku na kávová zrna můžete udělat kávu i z namleté kávy.
Za mě každopádně vyhrává napěňovač mléka, který Vám udělá luxusní pěnu ve 3 velikostech/hustotách a ta vždy krásně a dlouho drží.
Nejenomže kávovar vypadá krásně moderně, on se dá i jednoduše a rychle vyčistit. Napěňovač můžete dát dokonce kompletně do myčky nádobí, po jeho rozložení.
Zkrátka, je super a s členy domácnosti si díky vlastním účtům můžeme dělat statistiky i oblíbené vlastní kombinace.

Jura E4 Piano Black

Jura E4 Piano Black

Ověřený zákazník Švýcarské KÁVOVARY Ověřený zákazník

Zakoupeno v Švýcarské KÁVOVARY

• Vynikající káva, možnost přípravy mléčných specialit, tichost

Reakce obchodu Švýcarské KÁVOVARY

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
Tým eshopu Švýcarské kávovary JURA

Nivona NICR 550

Nivona NICR 550

Ověřený zákazník Nivona eshop Monika Jakubeková

Zakoupeno v Nivona eshop

• Docela tichý
  • Luxusní
  • Výhodná cena

Kávovar jsme vybrali po pečlivém výběru a jsme moc spokojeni. Kafe chutná úplně jinak něž ze starého kávovaru. Kávovar poskytuje spoustu možností jak si kafe nastavit. Je mnohem tišší než původní (DeLonghi Ecam 22.112.B). Navíc je hezký a jednoduše se obsluhuje. Oceňuji taky možnost uložit si vlastní nastavení kafe. Taky se mi líbí možnost čištění centrální jednotky - Jde to pečlivěji než to šlo u původního, čímž by se měla prodloužit živnostnost.

Reakce obchodu Nivona eshop

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
Tým eshopu Německé kávovary Nivona

Philips EP 0824/00

Philips EP 0824/00

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Chyběl český návod k použití

DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.B

DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.B

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• nastavitelnost množství jednotlivých nápojů včetně množství mléka v latte/cappuccinu
  • napěňovač mléka fungující i na rostlinná mléka
  • elegantní vzhled
  • nádoba na mléko, co lze uchovávat v lednici a mýt v myčce; systém čištění trysky v nádržce po každém použití
  • mřížka v násypce na zrnkovou kávu - znka snáz propadávají a tolik se nezasekávají
  • mnoho funkcí - návštěvě mohu nabídnout větší škálu nápojů
  • velikost - přijde mi celkem malý na to, kolik toho umí
  • Občas trochu hlučnější než náš o 9 let starší DeLonghi kávovar. Ale dá se to přežít
  • Na každé zacvaknutí jednotlivích částí kávovaru reaguje přístroj pípnutím. Je to otravné. Chápu účel, že tím potvrzuje, že je součástka na místě správně, ale to lze zrovna u tohoto typu kávovaru poznat již prostým cvaknutím - šechny díly do sebe hladce zapadají. Ocenila bych možnost zvuk vypnout.
  • je potřeba si dávat pozor na nasměrování trysky z nádoby na mléko - aby pěna nešla vedle

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25