Nejnovější recenze ze sekce Automatické kávovary

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Úžasná mléčná pěna
  • Hlučnější

Tento kávovar rozhodně doporučuji. Lze si navolit intenzitu kávy, zároveň je možné nastavit uživatelské profily, není nutné pokaždé nastavovat intenzitu a velikost kávy. Mléčná pěna je absolutně úžasná, hustá a krásně drží na lžičce. Oceňuji, že čištění kávovaru je opravdu jednoduché - kávovar zvládá vše bez mé asistence. Oceňuji, že kávovar je na displeji v češtině e a pokyny vším provedou (první spuštění, čištění, instalace filtru). Kávovar je větších rozměrů, ale vzhledově je opravdu moc pěkný.

• Snadné intuitivní ovládání
  • Tichý provoz
  • Pěkný design

Snadné ovládání, displej. Oceňuji možnost přípravy ledové kávy. Doporučuji ke každodennímu používání.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Nastavení vlastních preferencí až pro 4 osoby
  • Střední hlučnost provozu

Příprava kávy je z nudného zalévání instantní kávy najednou radost. Příprava kávy zrnkové, ale i již namleté kávy je velmi jednoduchá. Na kávovaru je příjemná maximální personalizace. Lze si vybrat z mnoha typů káv. U každé kávy lze volit také intenzitu a velikost S-XL a volbu následně uložit. Spuštění je doprovázeno na barevném displeji srozumitelnou symbolikou (od mletí kávy až po nalévání mléka) a vše je slovně popsáno. Připravená káva má výrazné aroma a teplota je vhodná k okamžitému užití.

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Intuitivní ovládání
  • Možnost mít více profilů
  • Množství receptů
  • Relativně tichý provoz
  • Kvalitní zpracování
  • Chybí možnost zvolit gramáž kávy, nevíte kolik toho kávovar vlastně mele

Káva je z kávovaru výborná, jak lze od DeLonghi očekávat. Překvapil mě tichý chod kávovaru, nemusím se bát, že ráno vzbudí celý byt.
Líbí se mi jak "blbuvzdornost" (na vše Vás navede dotykový displej), tak i spoustu malých detailů designových (záklapka přípojky karafy na mléko) či praktických (sledování výměny filtru...). Jediným malým minusem je používání kávovaru pro horkou vodu, ke konci začne všude na okolí prskat.

• snadná obsluha
  • dobrá nabídka výborné kávy

Výborná káva, snadná obsluha, láska na první dotyk. Skvělý parťák nejen do našeho dámského kolektivu :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• hustá pěna
  • množství výběru nápojů
  • jednoduché ovládání v češtině
  • snadná údržba
  • skvělá káva
  • design kávovaru
  • žádné jsem nenašla

Z kávovaru jsem nadšená! Jedno z největších plus dávám za snadnou údržbu a jednoduché ovládání v češtině. Možnost nastavení hrubosti mletí, intenzity kávy, velikost šálku, velký výběr nápojů včetně ledové kávy, přehledný displej s několika profily pro příjemnější užívání pro každého člena rodiny, krásný design. Nejvíce nadšená jsem však z perfektně našlehané, nadýchané a husté pěny, a to i z rostlinného mléka se kterým si ne každý kávovar a šlehač mléka poradí. Ať se na to podívám z jakékoliv stránky, nedokázala bych najít jedinou výtku, zkrátka jsem spokojená a můžu jedině doporučit.

Ověřený zákazník De'Longhi Simona

Zakoupeno v De'Longhi

• Hezký design
  • Snadná obsluha (čeština)
  • Dotykový display
  • Snadné čištění
  • Zabudovaný mlýnek
  • Napěňovač mléka
  • Široký výběr káv
  • Možnost uložit oblíbenou kávu
  • Trochu hlučnější při mletí kávy

Skvělý kavovar pro všechny kávomily. Široký výběr káv plus možnost jen horkého mléka nebo horké vody na čaj. Snadná údržba a dotykový display. Nádobka na vodu je dostatečně velká. Rychle se uvede do provozu a při používání,, radí,, jak postupovat. Káva je dobrá a esteticky hezká. Součástí balení byl i lakmusový papírek na určení tvrdosti vody, filtr i odvápňovač.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Snadné čištění
  • Dotykový display
  • Velká nádoba na vodu
  • Trochu hlučnější při mletí kávy

Plnoautomatický kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 320.60.B je skvělou volbou pro kávomily. Kávu namele dle požadavků uživatele, napění mléko a připraví velmi dobrou a esteticky hezkou kávu. Dotykový display, možnost uložení více profilů (pro více uživatelů s rozličnými chutěmi), čímž odpadá neustálé přenastavování. Snadno se čistí. Od prvního zapnutí uživatele provází a učí s přístrojem zacházet (občas nahodí i vtipnou hlášku). Součástí balení byl lakmusový papírek pro zjištění tvrdosti vody, filtr i odvápňovač.

• Design
  • Ovládání

Kávovar mě zaujal designem a množstvím funkcí. Příprava kávy je intuitivní díky dotykovému ovládání, takže žádné upatlané tlačítka. Ve srovnání s mým stávajícím zařízením je tišší, ale o něco málo pomalejší. To je ale způsobeno jiným způsobem přípravy, káva je výborná. Příště bych volil stejně.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• jednoduchý
  • intuitivní
  • oproti konkurenci rozhodně tišší
  • vtipné hlášky

Kávovar, který je tichý, intuitivní, obsahuje vlastní návody na obrazovce, takže se neztratíte a přesně víte, co máte dělat. Do toho občas hodí nějakou neskutečně vtipnou hlášku, takže se po pár dnech stane vyloženě členem rodiny - alespoň takové, která má ráda kávu jako my. Oceňuji, že lze vytvořit čtyři profily, aby každý člen domácnosti měl kávu přesně takovou, jakou ji má nejraději. Samozřejmě ale návštěvám můžete upravit kávu na míru - jen prostě danou volbu neuložíte. Skvělé je, že se kávovar velmi jednoduše čistí, vše je snadno dostupné.

• Skvělá chut , naslehane mléko , jednoduché na údržbu
  • Nejsou

Káva z tohoto kavovaru je opravdu výborná, s bohatou a plnou chutí, která uspokojí i ty nejnáročnější. Mléko je díky němu krásně našlehané, což je ideální pro přípravu cappuccina nebo latte. Jednoduché ovládání a údržba jsou dalšími plusy, které z tohoto kávovaru dělají must-have

• Rychle hotová výborná káva
  • Krásný design

• Lahodná káva

Doporučuji všem kdo mají rádi rychlou,lahodnou kávu se snadnou obsluhou jednoznačně zatím nejlepší kávovar s dotykovým displejem a nastavením v češtině

Přidáno: 26. dubna 2024

• Kávovar má skvělé intuitivní ovládání, rychlá orientace a příprava, tichý provoz

Skvělý poměr cena/výkon

• Údržba,vzhled,rychlost

Kávovar Philips 4400 lattego je správná volba pro všechny milovníky kávy.Dotikovy displej,12 druhů kávy, nastavení v češtině, snadná údržba,rychlost přípravy kávy jen značí super volbu

• Výběr kávy, rychlost,vzhled
  • Zatím nic

Kavovar jsme vybírali dlouho a pečlivě a tento vyhrál na celé čáře.Ocenuji 12 druhů kávy (super jsou studené kávy),vzhled,rychlost přípravy a snadná údržba. Všem vřele doporučuji

Siemens TQ705R03

Sencor SES 7210WH

Sencor SES 7210WH

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• Nečekal jsem nic velkého od tohoto výrobku, ale byl jsem mile překvapen.
  • Dělá výbornou kávu. Spařovací jednotka je vyjímatelná a lehce čistitelná.
  • Můžu porovnat s nejlevnějším značkovým kávovarem JURA(16000Kč) a tento, ho ve všem překoná.
  • Můžu jen doporučit.
  • Omezená nabídka barev . Nejlevnější je bílá barva. Ale i tak super. Doporučuji.

Přidáno: 25. dubna 2024

• Kávovar je opravu skvělý, nabízí hodně druhů káv, takže si vybere opravdu každý a káva z něj chutná opravdu lahodně.

• Výborná káva

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25